пʼятниця, 7 листопада 2008 р.

Пропозиції майданівця враховано

Адміністрація сайту Полтавської міської ради врахувала пропозиції активіста ВГО Альянс «Майдан» по покращенню роботи форуму сайта.

4 листопада 2008 року Тарас Токар виклав на форумі сайта три пропозиції - http://www.rada-poltava.gov.ua/forum/?forum=24283778&topic=31246508 : 1) додати обговорення новин; 2) створити розділ новин Громадської колегії з обговоренням на форумі; 3) створити розділ на форумі "Відкритий діалог" (відкрите листування працівників міськвиконкому і депутатів міської ради з народом). Дві з них (перша і третя) було враховані. І наступного дня реалізовані на форумі.

Тепер на форумі сайту міськради з’явилися нові рубрики: «Відкритий діалог» ( http://www.rada-poltava.gov.ua/forum/?forum=64434899 ) і «Новини міста» ( http://www.rada-poltava.gov.ua/forum/?forum=42224329 ).

Активіст Альянсу «Майдан» Тарас Токар закликає полтавців активізувати діалог з місцевою владою через форум сайту Полтавської міської ради ( http://www.rada-poltava.gov.ua/forum/ ) – повідомляти про нагальні проблеми міста, надавати пропозиції по їх вирішенню, вести відкритий діалог з депутатами, обговорювати новини міста.

Немає коментарів: